LOADING

Please wait!

0
+4 869 392 40 16
info@powergensets.pl

POMOC

Jak wybrać generator, i że musi wiedzieć?

Pytanie, dlaczego w naszych czasach energii elektrycznej nie jest już istotne. W domu z domkami lub kraju, na placu budowy lub w centrum miasta, w budynku biurowym dla pełnego funkcjonowania systemów ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, klimatyzację, bezpieczeństwa, potrzebują energii elektrycznej. A w niektórych miejscach, takich jak szpitale, kwestia ta jest krawędź, ponieważ Przerwanie zasilania może doprowadzić do bardzo złych konsekwencji. A co kiedyś do czynienia z częstymi przerwami energii elektrycznej lub jej całkowity brak wymyślone agregatów prądotwórczych. O nich i porozmawiamy, a mianowicie DSU (agregaty prądotwórcze diesel). I tak, zespół prądotwórczy diesel jest obecnie okno od około dwóch metrów długości i nieco mniejsze w wysokości i szerokości, jeśli obudowa ma DSU (ponieważ nie są generatory i typu otwartego). Obudowa jest do izolacji akustycznej i chroni generator od czynników zewnętrznych. Wewnątrz obudowy jest bezpośrednio generator, który składa się z:

- Silnik
- Zespół prądotwórczy
- Zbiornik paliwa
- Akumulator
- Ramka z tłumikami drgań
- System chłodzenia
- Panel sterowania

Wybór generator prądu

Być może kluczową kwestią przy wyborze stacji. Krótko mówiąc, konieczne jest, aby obliczyć całkowite zużycie energii wszystkich urządzeń, które będą działać (10 cebulek na 70 W = 0,7 kW), ale należy wziąć pod uwagę fakt, że nie są tak zwane urządzenia indukcyjne, takie jak w chwili uruchomienia, które zużywają znacznie więcej energii elektrycznej, niż podczas pracy. Takie urządzenia: lodówka, odkurzacze, wiertarki, gdzie silniki elektryczne są stosowane w szczególności itp Wysoki prąd czas rozpoczęcia konsumpcja tego typu urządzeń trwa ułamek sekundy, ale stacja jest zapewnienie takiego przeciążenia i wyłączania. Kiedy prawdopodobieństwo jednoczesnej integracji wszystkich instrumentów jest bardzo mała, więc przy wyborze generatora jest konieczne, aby zasilanie. I obliczenie mocy będzie wyglądać tak: - Urządzenia siłowe nie są wliczone indukcyjne podsumujemy i dodać 15% marży.
- Łączna pojemność elektryczną typu indukcyjnego zwiększyć 1,5-2 razy i za pomocą pompy głębinowe 4-6 razy.
Zdolności Tabela urządzeń z systemem:

Konsument: Moc znamionowa W Uruchomienie mocy W Stopy rezerwy obowiązkowej
Wyposażenie TV Hi-Fi 500 500 1,00
Piece elektryczne 1500 1500 1,00
Zakres elektryczny 6000 6000 1,00
żarówka 500 500 1,00
Maszyna do szlifowania wykończeniowe 300 350 1,17
Falownik 500 1000 2,00
Sekator 500 600 1.20
światła neonowe 500 1000 2.00
Lodówka 600 2000 3.33
Wiertarka Pionowa 750 2600 3.47
Mikrofalowy 800 1600 2.00
Wiertarka elektryczna 800 950 1.19
Strug elektryczny 800 1000 1.25
Pompa próżniowa piwnicy 800 1000 1.25
Zamrażarka 1000 3500 3.50
Klimatyzacja 1000 3500 3.50
Pralka 1000 3500 3.50
Grzałka grzejnik 1000 1200 1.20
Betoniarka 1000 3500 3.50
Electromeat 1000 до 7000 7
Pompa wodna zanurzeniowa 1000 3500 3.50
Piła tarczowa 1100 1450 1.32
Szlifierka taśmowa 1000 1200 1.20
Przekłuwacz 1300 1600 1.23
Odkurzacz 1400 1700 1.21
Szlifierka 2200 2800 1.27

* Wskaźniki są przybliżone i mogą zmieniać się w pewnym zakresie, w zależności od modelu pojedynczego urządzenia

Po znalezieniu całkowity pobór mocy jest niezbędne do obliczenia zasilanie generatora. Mianowicie, jeśli łączna moc wynosi 30 kW i optymalne działanie generatora jest to konieczne, 75% obciążenia dla prawidłowego działania instalacji do 15-25% marży. czyli Stacja musi być 37 kW.

UWAGA! Pomimo wszystkich powyżej materiału zalecamy powierzyć generatora mocy obliczeniowej kupili elektrykiem. Nasz zespół będzie produkować wysokiej jakości audytu energetycznego swojego obiektu i wybrać najlepszą opcję dla Ciebie!

Liczba faz 1 lub 3

Ponadto, po wybraniu stacji trzeba wziąć pod uwagę liczbę faz. Jeśli obiekt nie jest 3 obciążenia fazowe jest to możliwe do zrobienia w 220V 1. etap. Jeśli jest 3-fazowy 380V jest niezbędna do uzyskania odpowiedniej stacji. Zazwyczaj wszystkie generatory wysokoprężne są 3 fazy, a benzyny mniej potężne jednofazowy.

Silniki wysokoprężne i benzynowe

Wszystko jest proste. Silniki benzynowe są wykorzystywane także w małych wytwórców energii do 7 kW, a większość z nich przenośna konstrukcja takiego. Silnik wysokoprężny jest używany do zasilania większości generatory mają od 8 kW do 2000 kW. Jest to spowodowane tym, że silnik napędowy ma dłuższą żywotność i może pracować przy niskiej szybkości (1500 obr / min) otrzymuje się z tego i mniejsze zużycie paliwa. Plus, olej napędowy jest tańszy od benzyny. Okazuje się, że pozytywne cechy silnika Diesla są:

- Wysoka trwałość silnika (dłużej).
- Zużycie paliwa jest minimalna ze względu na niskich obrotach (1500 obr / min).
- Koszt oleju napędowego poniżej.
- Niski poziom hałasu.
- Zmniejszyć ryzyko wystąpienia pożaru.
- Długi czas pracy ciągłej generatora.

Minusem jest koszt generatora Diesla. W oparciu o powyższe sugeruje rozwiązanie: trwałe dostawy energii elektrycznej lub potrzebujesz dużej ilości wyboru energii jest proste - generator dieslowski. Jeśli masz zamiar użyć generatora od czasu do czasu (na przykład na wycieczkę do wsi lub w małym domu na wsi) do zabezpieczenia lub na krótki okres czasu (do 8 godzin dziennie, w zależności od modelu), możliwe jest zrezygnowanie państwo benzyny.

Umieszczenie generator

Podczas umieszczania generator musi przebiegać głównie z obiektu, który występuje bezpośrednio, na przykład, gdy czynniki takie jak szum i kieruje spaliny można pominąć można zapisać i kupić PG bez "powłoce". W takim przypadku będzie dużo hałasu, a generator nie jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, kurz, uszkodzenia mechaniczne, itd Jeśli masz stację do domu na wsi lub obiekt, który jest w miejscach, gdzie nadmierny hałas i spaliny są oczywiście niedopuszczalne jedyna stacja musi być dźwiękoszczelne obudowy. Plus, trzeba rozwiązać spalin problemu. Problem ten jest łatwy do zrozumienia tego istnieją specjalne układ wydechowy są zainstalowane oddzielnie. Ważne jest, aby wiedzieć, że kwestia stacji pośrednictwa pracy powinny być podejmowane bardzo ostrożnie, ponieważ jest pewne, że będzie miejsce, w którym znajduje się generator, na przykład, wilgotność poniżej 85%, temperatura otoczenia, dla każdego typu stacji są właścicielami, etc. Istnieją również dodatkowe opcje, gdy umieszczenie generatorów. Można wyposażyć ją w system sygnalizacji pożaru, gaszenia pożaru, dodatkowe zbiorniki paliwa, dodatkowej izolacji dźwięku, co pozwala na tak długo, jak bezpiecznie i efektywnie korzystać z elektrowni. Chcemy przypomnieć, że taka praca jest niezbędna zaufać profesjonalistom, ponieważ To jest klucz do prawa, a tym samym działanie bezpieczne i długoterminowe generatora. Więc przede wszystkim przed zakupem generator trzeba skonsultować z naszymi ekspertami, którzy zakończy swoją nieruchomość i pomóc w podjęciu właściwych decyzji podczas instalacji agregatem prądotwórczym.
Funkcje i opcje
Technologia nie stoi w miejscu i oczywiście w takie ważne, można nawet powiedzieć - istotną kwestię, jako zasilanie rezerwowe są widoczne w całości. Liczba opcji, które mają aktualne GU pozwalają zapomnieć o jakimkolwiek dyskomfortem związanym z utratą lub brakiem energii elektrycznej. Takie funkcje jak automatyczna startu na straty mocy w sieci jest już uwalnia od Worry-Free. Antywłamaniowe systemy alarmowe, systemy sygnalizacji pożaru, gaśnicze, dodatkowe zbiorniki paliwa, dodatkowe izolacje, instalacja PG na przenośnej lub ruchomej podstawy blokkonteynera autonomiczne, pokrowce na każdą pogodę, chłodzony cieczą silnik - wszystkie te funkcje są dostępne dla Ciebie i pozwoli najbardziej wygodne i bezpieczne korzystanie ze wszystkich przywilejów agregaty prądotwórcze.
Firma Himoinsa
Firma została założona w Himoinsa 1982 roku i do dziś firma jest liderem w produkcji autonomicznych systemów zasilania. Podczas długich lat istnienia został przekazany w bolesny sposób, dysk konkurencyjności rynku, agregaty prądotwórcze, a firma zawsze wyjdzie zwycięzcą. To dzięki wieloletniemu doświadczeniu, poświęcenia i ciężkiej pracy jej pracowników wykwalifikowanych, firma Himoinsa trwało tak długą drogę w tym obszarze rynku i pewnie uzherzhivaet Lier pozycji w produkcji i prodezhe swoje produkty. Siedziba firmy znajduje się w Hiszpanii, gdzie w tym wszystkim ogromna uparvlenie sieć dealerów i projektowanie nowych obiektów. HIMOINSA - wynikiem wytrwałości, zaangażowania i dobrych rządów. Jej filozofia opiera się na pozyskiwaniu nowych rozwiązań w celu zaspokojenia ich potrzeb w zakresie jakości, niezawodności, bezpieczeństwa i funkcjonalności. - To motto jako spółki zrobić nic lepiej odzwierciedla prawdziwą istotę tego. Generator dieslowski firmy Himoinsa używany silnik z wiodących producentów silników jak Volvo (Szwecja), Perkins (UK), Iveco (Włochy), światowej sławy Lombardini, predelnonadezhny i ekonomicznego Yanmar, Hatz Niemiec, Robin-Subaru UK, Alte, SINCRO, Marelli, Linz Electric. Produkty firmy należą do kategorii Himoinsa bardzo niezawodny techniki. Generatory są w stanie pracować przez lata zatrzymując się tylko na utrzymanie. Decydując Himoinsa nigdy nie będziesz żałować, gdy twój przyjaciel i pomocnik będzie służył wiernie przez wiele, wiele lat!
Firma AKSA
Siedziba firmy znajduje się w AksaPowerGeneration Turcji w Stambule. Ze względu na wydajność i wysokiej jakości produktów AKSA zajmuje wiodącą pozycję na światowym rynku diesel moc. Firma posiada oddziały na całym świecie, w miastach, takich jak Algieria, Chiny, Dubaj, Iraku, Wielka Brytania, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Nigerii, Singapur. Historia rozwoju rozpoczął w 1984 roku wraz z założeniem spółki holdingowej - Kazanchi Holding, która produkuje zestawy generatorów i ich obsługę. Misją firmy: "Aby ludzie najwyższy priorytet, zapewniając sprawną obsługę, a także wysokiej jakości produkty, które spełniają naszych lojalnych klientów i pracowników." Zakup firmy generatora Aksa, można zapewnić sobie wysoki poziom usług, niezawodność systemu zasilania dla stosunkowo niskich kosztach.